Wszystko o moich robótkach, troszkę o życiu i kochanym piesku. Zapraszam Serdecznie!
wtorek, 26 sierpnia 2008

Dziś był BARDZO zakupowy dzień. Najpierw pojechałam do Gdyni do pasmanteri. Potem do księgarni po książki do szkoły. Oto książki to i tak jeszcze nie wszystkie. Ciekawie zapowiada się gimnazjum :D

ksiazki

Ale przejde do najważniejszego. Byłam w pasmanteri i mam mój pierwszy zestaw! Nie żaden gratis lub takie se wzorek. Tylko zestaw z DMC :D Nawet nie wiecie jak się ciesze! Oczywiście to nie wszystko. Mam jeszcze malutki wzorek do zakładki, mazak (podobno) schodzi po zmoczeniu i szpatułki do mulinki.

:)

 

.

Oczywiście nie wytrzymałam i już zaczełam haftować zakadke. Teraz jednak stwierdzam ze zacznę haftować pieska, a zakładke zostawie na jakiś przerywnik :D

z

 

z2

Pozdrawiam    papa

 

22:14, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (3) »

Więc wczoraj późnym wieczorem skończyłąm gołąbki. Ile razy je prałam i prasowałam to wie tylko Mama i Ciocia :) Ale gdy w końcu wszystko było dobrze zaniosyłyśmy je do Cioci. Oto one przed praniem:

g

 I po:

g2

10:14, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (2) »
środa, 20 sierpnia 2008

Więc gołąbki są już prawie gotowe :) Myśle, że jest to przed ostatnia odsłona. Do zrobienia została mi ramka, kwiatek i koniec . Ale przejde do sedna. Oto one:

g

 

To chyba najszybciej powstająca robótka. Ale następna będzie napewno owiele dłużej powstawała. W końcu niedługo już Wrzesień .. Szkoła, szkoła i jeszcze raz szkoła. Och .. Ale mam inne wyjście. ? Z jednej strony może będzie fajnie w końcu nowa klasa :D

Pozdrowienia dla odwiedzających bloga i dziękuje za mile kometarze.  papa

21:07, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 18 sierpnia 2008

Wczoraj byłam z mamą na Jarmarku Dominikańskim ( wiem, że w niedziele nie powinno się chodzić ale był ostatni dzeń, a wcześniej cały czas padał deszcz.)i kupiłam (mama mi kupiła) Troche koralików i różne rzeczy do robienia kolczyków. Od niedawna strasznie podobały mi sie kolczyki tak zwane "hand made". Postanowiłam się nauczyć je robić. Mamie spodobał się ten pomysł i oto co mi kupiła:

1

 

koraliki

 

2

 Odrazu musiałam spróbować. I oto moje pierwsze kolczyki:

kolczyki

Te zaraz zrobione po tych pierszych:

kolczyki2

wszystkie

I tak powstał nowy dział na blogu. "Biżuteria" Jestem zadowolona z tych kolczyków i myśle, że będą z tego wspaniałe prezenty.

20:08, olcia113-world , Biżuteria
Link Komentarze (3) »
sobota, 16 sierpnia 2008

Więc kolejna odsłona gołąbków ślubnych. Haftuje się je naprawde przyjemnie i narazie jestem zadowolona. :D

Tak wyglądały wczoraj:

g

Tak kilka godzin temu:

g2

 

Dziś miałam oficjalne cakończenie warsztatów tanecznych, które trwały przez cały tydzień. Z tej okazji na koniec pojechaliśmy do aqaparku w Sopocie. Swietnie się bawiłam :D Nie byłam tam pierwszy raz ale i tak było świetnie :)

Pozdrawiam

19:55, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (3) »
sobota, 09 sierpnia 2008

Więc zaczełam nową robótke. Robie ja na zlecenie mojej przyszywanej Cioci, której rodzice będą mieli 50 rocznice ślubu. Na razie robi mi się ją bardzo przyjemnie :) Oto mulina nowo kupione kolory i już wsadzone do saszetki:

 mulina

mulinka

Wzorek, który troszke muszę przerobić. Obrączek nie będzie a zamiast nich 50 LAT. Troszkę też przesune ramke żeby  był większy. Jak widać nie jest to profesjonalny wzór ponieważ nie mogłam takiego znaleść. Po wydrukowaniu stwierdziłam że da się to wyhaftować z wyglądu.:

 wzorek

I narazie to co whaftowałam: 

 hafcik

Chciałam się poradzić ile mogło by to przystko kosztować? Koszt mulin i innych wynosi 17 zł :) Obrazek jest wielkości 10x12 cm. Czy kotoś mógłby mi poradzić ile to może kosztować?  Dziękuje za odpowiedź. :D

 

22:55, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (7) »
środa, 06 sierpnia 2008

Witam wszystkich po nieobecności :) Zdjęć jeszcze nie mam z wyjazdu ale gdy tylko dostane zaraz wstawię na bloga.  Na razie powiem tylko, że było wspaniale! Jestem wypoczęta i opalona.Teraz przechodządz to koteczków to w końcu je skończyłam. Na pewno było by szybciej ale musiałam dokupić jeden zielony i to wszystko przedłużyło. Oto one na razie nie wyprasowane i nie uprane:

 

kotki

Teraz coś zupełnie z innej beczki :) Mój piesek Reksio niedawno miał zabieg wycięcia przepukliny. Biedaczek musiał chodzić w kołnierzu przez 10 dni :/ Był taki nieszczęśliwy z tego powodu. Chciałam pokazać zdjęcia jak wyglądał w tym hełmie :D

reksio

Na jednej łapce ma wygolona sierść ponieważ miał tam wenflon.

Teraz Reksio już ma zdjęte szwy i już nie musi chodzić w kołnierzu. Jest u szczytu radości :D

 

 

 

 

 

 

 

23:22, olcia113-world , Hafciki
Link Komentarze (4) »
<3 Witam na moim blogu <3
Web Site Counter
Free Counter

Believe me - Dima Bilan